Matbet Para Yatırma Seçenekleri

Matbet para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilmek için üyelerin öncelikle siteye üye olması gerekmektedir. Sonrasında bu işlem adımlarını izleyerek para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Matbet sitesi güncel adresini kullanarak platforma giriş işlemi yapmalısınız.
 • Giriş işlemi sonrasında kendi hesabınıza ulaşmalısınız.
 • Üyelik girişi sonrasında hesabın ödeme kısmından para yatırma bölümüne gelmelisiniz.
 • Bu sayfa üzerinden bir ödeme yöntemini seçerek ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ancak alt limitleri dikkate almanızda fayda var.

Matbet Para Yatırma Seçenekleri Nelerdir ?

Para yatırma işlemleri sırasında öncelikle bonus sayfasına incelemeniz önerilmektedir. Çünkü her para yatırma yönteminiz site yönetimi bonus kampanyası sunmaktadır. Bununla birlikte her para yatırma yönteminde bir alt limiti olduğu da unutulmamalıdır. Matbet para yatırma seçenekleri arasında şu yöntemleri saymak mümkündür:

 • Papara
 • Cepbank
 • Kredi kartı
 • Banka havalesi
 • Jeton cüzdan
 • Ecopayz
 • QR Kod
 • Bitcoin

Bu yöntemlerde alt limitlere uygun olarak yatırım yapabilirsiniz. Para yatırma bonuslarını her yatırımda alsanız da her ödeme seçeneğinde sunmadığı için Kampanyalar bölümünü incelemeniz gerekebilir. Bu sayede kural ve şartlara da göz atarak alt limit ve diğer istenenleri de görebilirsiniz.

Matbet Papara ile Para Yatırma

Papara ile para yatırma işlemi sırasında kişiler en az 50 TL yatırım yapabilirler. Yatırım işlemi 5 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda papara yöntemi 7/24 kullanılan para yatırma işlemlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Matbet Cepbank ile Para Yatırma

CepBank ile para yatırma işlemi için kişiler en düşük 20 TL yatırabilme şansına sahiptir. Bu yöntemde yine sitenin belirli olarak çalıştığı bankalar aracılığı ile kullanılabilmektedir. 7/24 kullanabileceğiniz bu işlem sayesinde 5 dakika içerisinde para yatırımı yapabilirsiniz.

Matbet Kredi Kartı ile Para Yatırma

Kredi kartı ile para yatırmak isteyen kişiler en az 50 TL yatırım yapabilirler. Bu işlemi günün her saatinde kullanabilecekleri gibi birkaç dakika süre içerisinde yatırdıkları para site hesaplarına aktarılmaktadır.

Matbet Banka Havalesi ile Para Yatırma

Banka havalesi ile para yatırma işlemi için en az yatırabileceğiniz tutar 100 TL’dir. Bu yöntemi internet bankacılığı, telefon bankacılığı, bankaların şubeleri ve ATM’leri aracılığıyla da kullanabilirsiniz. İşlem suresi diğer yöntemlere göre biraz daha uzun olabilmektedir.

Matbet Jeton Cüzdan ile Para Yatırma

Jeton cüzdan ile para yatırma yöntemi ile en düşük 20 TL yatırabilirsiniz. Bu işlemde en az 5 dakika sürmektedir.

Matbet Ecopayz ile Para Yatırma

Ecopayz ile para yatırma işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilerin en az 20 TL yatırılması gerekmektedir. Bu işlem çok kısa sürede gerçekleştiği için üyeler tarafından günün her saatinde kullanılabilmektedir.

Matbet QR Kod ile Para Yatırma

QR kod ile para yatırma işleminde 20 TL gibi çok düşük bir tutar da para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Bu yöntem en güvenilir yöntemler arasında olup 7/24 işlem yapabilme imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda birkaç dakika içerisinde paranız hesabınıza tanımlanmaktadır.

Matbet Bitcoin ile Para Yatırma

Bitcoin ile para yatırma konusunda ise en düşük 50 TL yatırım yapılması gereklidir. Son yıllarda çok tercih edilen bu yöntem 7/24 yatırım şansı sunmaktadır. Bu yöntem ile para yatırımı yapan kişiler 5 dakika içerisinde gerekli tüm işlemleri tamamlayabilmektedir.